Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, A vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-08-03
Noslēdzies pirmspēdējais „S!-Skrien” posms

2.augustā Fischer Slēpošanas centrā norisinājās „S!-Skrien 2018” skriešanas un nūjošanas treniņsacensību pirmspēdējais posms. Neskatoties uz karstajiem laikapstākļiem, novadnieki pierādīja, ka ir stipri un 4.posmā piedalījās teju 70 skrējēju un nūjotāju. Arī šajā posmā ikvienam dalībniekam bija iespēja izbaudīt atsvaidzinošu mākslīgi radītus lietus elementus trasē, kā arī lielākā daļa trašu ir veidotas meža takās, kas pasargāja skrējējus no tiešiem saules stariem un karstuma skrējiena laikā.

Treniņsacensību 4.posma dalībniekiem SV-6 grupās bija jāskrien 10 minūtes 300 metru aplis ar šķēršļiem, savukārt SV-8 grupām bija jāveic šī distance 15 minūtes. SV-10, SV-12 un SV-14 grupām bija jāskrien 30 minūtes pa 2,5 kilometru marķētu meža trasi, SV-16 grupām un vecākiem bija jāskrien 60 minūtes šī distance, savukārt nūjošanas SV-Open grupām bija jānūjo 60 minūtes pa 2,5 kilometru apli meža trasē. Dalībniekiem distance bija jāveic noteiktā laika limita ietvaros, kur tika fiksēti pilnie veiktie apļi noteiktajā laikā.

6.septembrī norisināsies „S!-Skrien 2018” noslēdzošais treniņsacensību posms, tāpēc aicinām aktīvi piedalīties šajās treniņsacensībās Siguldas pirmsskolas izglītības iestādes, kā arī sporta klubus un interešu grupas, kas cīnās par specbalvu no atbalstītājiem. Savukārt tie dalībnieki, kuri būs piedalījušies vismaz 10 Fischer Slēpošanas centra un Siguldas Maratona kluba organizētajās skriešanas un orientēšanās sacensībās, iegūs 50% atlaidi dalībai Siguldas pusmaratonā.

Šobrīd par aktīvāko pirmsskolas izglītības iestādes statusu un specbalvu no Siguldas Sporta centra – dāvanu karti 200 eiro vērtībā – cīnās bērnudārzs „Pasaciņa”, „Ieviņa”, „Ābelīte”, „Tornīši”, Allažu pamatskolas pirmsskola grupa un Siguldas Valdorfa bērnudārzs. Par aktīvāko Siguldas novada sporta organizācijas un interešu grupas statusu un specbalvu no FischerLatvia – dāvanu karti inventāra iegādei 200 eiro vērtībā – cīnās sporta klubs „Pantera”, „Lidojošās slēpes”, „Ziemeļpols” un Siguldas Sporta skola, kā arī interešu grupas „Lebester” un „Noskrienziemu.lv”.

Sekojiet informācijai par sacensību rezultātiem Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē un facebook profilā.

Informāciju sagatavoja:
Aneta Galdiņa,
SIA “Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi