Sestdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda +5.3℃, R vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-08-06
Šonedēļ Siguldā norisinās pasaules orientēšanās un Eiropas meža darbinieku orientēšanās čempionāti
No 7. līdz 12.augustam Siguldā norisinās 35.pasaules orientēšanās čempionāts, kas pulcē teju 340 sportistus no 49 pasaules valstīm, bet no 6. līdz 10.augustam Siguldā notiek 25.Eiropas meža darbinieku orientēšanās čempionāts, kas pulcē teju 500 dalībniekus.
 
Pirmdien, 6.augustā, ap plkst.20.30 ar grupas „Iļģi” koncetrprogrammu tika atklāts Eiropas meža darbinieku orientēšanās čempionāts Siguldas pilsdrupu estrādē. Pirms tam dalībnieki devās gājienā no dzelzceļa stacijas līdz Siguldas pilsdrupu estrādei, tādēļ no plkst.19.50 līdz 20.20 tika īslaicīgi slēgta satiksme Ausekļa ielas posmā no Krišjāņa Valdemāra līdz Raiņa ielai, bet gājiena laikā – no plkst.20.00 līdz 20.40 satiksme tika slēgta Pils ielā. Pasākuma norises laikā transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana tika ierobežota Pils ielas labajā pusē posmā no Ausekļa ielas līdz Raiņa ielai.
 
Pasaules orientēšanās čempionāta laikā Siguldas apkaimē tiks izcīnītas medaļas trīs disciplīnās – stafetē, vidējā un garajā distancē. Pasaules čempionāta apbalvošanas ceremoniju laikā – 8. un 10.augustā plkst.19.00, Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā čempionāta dalībniekus, līdzjutējus un siguldiešus sveiks arī Latvijas mūziķi. Trešdien, 8.augustā klātesošos ar muzikālu priekšnesumu iepriecinās dziedātāja Elza Rozentāle un etno džeza grupa „Bur mani”, savukārt piektdien, 10.augustā, kad medaļas saņems labākie sportisti stafetes distancē, koncertu sniegs mūzikas grupa „Auļi”. Garās distances uzvarētāju apbalvošana un pasaules čempionāta noslēguma ceremonija notiks 11.augustā plkst.18.10 Turaidas muzejrezervāta Dziesmu dārzā.
 
Siguldas novada iedzīvotāji un viesi aicināti pasaules orientēšanās čempionāta sacensības apmeklēt klātienē, jo sacensību centri izveidoti tā, lai līdzjutēji spētu sekot līdzi notikumiem distancē no skatītāju tribīnēm – otrdien, 7.augustā no plkst.12.00 līdz 17.30 Fischer Slēpošanas centrā notika sacensības vidējā distancē, ceturtdien, 9.augustā no plkst.14.00 Turaidas muzejrezervātā norisināsies aizraujoša cīņa par medaļām orientēšanās stafetēs, bet 11.augustā no plkst.12.00 līdz 18.00 Turaidas muzejrezervātā notiks sacensības garajā distance, kuru laikā sievietēm būs jāveic 9,7 kilometri, bet kungiem – 15,5 kilometri. Sacensību vērošana Fischer Slēpošanas centrā – bez maksas. Ieeja Turaidas muzejrezervāta teritorijā, iegādājoties ieejas biļeti. 


Sacensību un citu pasākumu laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi