Sestdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda +5.3℃, R vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-08-09
Septembrī Siguldā darbu sāks Peldētapmācības skola
Lai uzlabotu bērnu un pieaugušo peldēšanas prasmi, kā arī veicinātu aktīva dzīvesveida kultūru novada iedzīvotāju vidū, septembrī Siguldas Sporta centrā darbu sāks Peldētapmācības skola. Lai uzzinātu papildu informāciju par peldētapmācību, interesenti aicināti 23.augustā plkst.19.30 apmeklēt informatīvu semināru Siguldas Sporta centrā.
 
Seminārā piedalīsies fizioterapeite Linda Līce ar lekciju par peldēšanas labvēlīgo ietekmi uz cilvēka organismu visās vecuma grupās. Semināra laikā būs iespēja uzzināt papildu informāciju par nodarbībām un cenām, ar sevi iepazīstinās Peldētapmācības treneri. Pēc semināra būs iespēja rezervēt vietu kādā no peldētapmācības grupām, jo vietu skaits tajās ir ierobežots.
 
Peldētapmācības skola piedāvās nodarbības dažāda vecuma grupās:
  • zīdaiņiem vecumā no 6 līdz 12 mēnešiem grupiņā „Kurkulīši”;
  • bērniem vecumā no 1 līdz 2 gadiem grupiņā „Vardītes”;
  • bērniem vecumā no 3 līdz 4 gadiem grupiņā „Grundulīši”;
  • pirmsskolas vecuma bērniem vecumā no 5 līdz 7 gadiem grupiņā „Asarīši”;
  • skolas vecuma bērniem no 7 līdz 10 gadu vecumam grupiņā „Sami”;
  • bērniem vecumā no 11 līdz 14 gadiem peldētapmācības grupiņā „Delfīni”. 

     
Nodarbības zīdaiņiem un bērniem vecumā no 6 mēnešiem līdz 4 gadiem notiks ar vecāku līdzdalību. Kopumā būs 35 nodarbības deviņu mēnešu garumā lielajā vai mazajā peldbaseinā, atkarībā no peldētapmācības grupas vecuma un peldētprasmes.
 
Iespēja apgūt peldētprasmi būs arī jauniešiem no 15 gadu vecuma un pieaugušajiem. Kopumā desmit nodarbības notiks trīs mēnešu garumā. Peldētapmācības programmas izstrādātas tā, lai audzēkņi apgūtu drošas un tehniski pareizas peldēšanas iemaņas un līdz ar to uzlabotu savas fiziskās īpašības un veselību. 
 
Katram audzēknim beidzot apmācības konkrētajā peldētapmācības grupā tiks piešķirts diploms un vērtējums no peldēšanas trenera, ka audzēknis ir gatavs apmeklēt nākamo peldētapmācības grupu un sasniegt nākamo peldētprasmes līmeni.
 
Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi