×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 5. jūnijs
Šodien sveicam: Igors, Margots, Ingvars
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-08-13
Siguldā notiks starptautiskās UCI XCO C2 olimpiskā krosa kategorijas sacensības
16.septembrī plkst.10.00 jau ceturto gadu Fischer Slēpošanas centrā notiks augsta līmeņa starptautiskas riteņbraukšanas sacensības XCO „Sigulda Cup” UCI C2. Latvijā unikālās sacensības Siguldā pulcēs dalībniekus no dažādām pasaules valstīm.
 
Sacensības gan meiteņu, gan zēnu konkurencē norisināsies Elites grupā dalībniekiem vecumā no 19 gadiem ar derīgu UCI licenci, kā arī Junioru grupā 17 un 18 gadus veciem sportistiem gan meiteņu, gan zēnu konkurencē ar derīgu UCI licenci. Savukārt sporta draugi, kuri dzimuši sākot no 2004.gada, un, kuriem nav starptautiskās UCI licences, var piedalīties sacensību OPEN grupā.
 
Šogad trase sacensību dalībniekiem ir izveidota vēl draudzīgāka – tā ir marķēta, pieejama treniņbraucieniem, attīrīta, daudzviet paplašināta un uzlabota. XCO trasē dalībniekiem būs jāpārvar dažādi šķēršļi – tramplīni, virāžas, smiltis, saknes, akmeņu krāvumi, koki un cita veida šķēršļi.
 
Visi interesenti aicināti izmēģināt savus spēkus sacensībās kā dalībnieki vai atbalstīt Latvijas un ārvalstu sportistus kā līdzjutēji cīņā par UCI starptautiskā ranga punktiem.
 
Reģistrēties sacensībām šeit. Ar papildu informāciju un sacensību nolikumu iespējams iepazīties Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv
 
 
Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa
 
 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi