Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, ZR vējš 2.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-08-13
Septembrī notiks „S!-Šķēršļu velo 2018” sacensības bērniem un jauniešiem
16.septembrī plkst.15.00 Fischer Slēpošanas centrā notiks jauna koncepta riteņbraukšanas sacensības bērniem un jauniešiem „S!-Šķēršļu velo 2018”, kurās aicināti piedalīties sporta draugi sākot no „dipu dapu” klases līdz 2001.gadā dzimušiem dalībniekiem.
 
„S!-Šķēršļu velo 2018’’ būs ne tikai jābrauc ar velosipēdu ierastajā trasē un meža takās, bet arī jāpārvar dažāda veida šķēršļi – vilnītis, pakāpiens, līdzsvara šūpoles, labirints, stumšanas zona, gan arī sacensību apvidū jau atrodamie dabiski izveidojušies šķēršļi – saknes, reljefs un līkumi. Šāda veida sacensības palīdz velobraucējiem attīstīt un pārliecināties par savām velosipēda vadītprasmēm un veiklību dažādos apstākļos. 
 
Ar papildu informāciju un sacensību nolikumu iespējams iepazīties Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv. „S!-Šķēršļu velo 2018” notiks paralēli starptautiskajām riteņbraukšanas sacensībām XCO „Sigulda Cup” UCI C2. 
 
 
Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa
 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi