Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, A vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-08-17
Notiks „Sigulda Open” sezonas noslēguma posms pludmales volejbolā
25.augustā plkst.10.00 Gaujas pludmalē norisināsies „Sigulda Open'18” sezonas noslēguma sacensības pludmales volejbolā sieviešu, vīriešu un senioru grupās. Komandu skaits dalībai sacensībās ir ierobežots.
 
Pieteikšanās turnīram, rakstot uz e-pasta adresi volejbols@nuki.lv, līdz 24.augusta plkst.18.00. Pieteikšanās sacensību dienā nebūs iespējama.
 
Reģistrācija dalībniekiem sacensību dienā – sieviešu un vīriešu grupām līdz plkst.10.00, senioriem līdz plkst.11.00. Galvenie tiesneši Andris un Gvido (20355535). Dalības maksa ir 15 eiro no komandas, senioriem – bez maksas. 
 
Sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.
 
Informāciju sagatavoja:
Gvido Gailītis

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi