Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Svētdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, DR vējš 3.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-08-20
Notiks „S!-Skate 2018” treniņsacensību trešais posms
Ceturtdien, 23.augustā, tiks noskaidroti labākie treniņsacensību „S!-Skate 2018” 3.posma skrituļslidotāji un rollerslēpotāji.
 
Sacensību starts plānots no plkst.18.30, bet reģistrēties pasākumam iespējams no plkst.17.30 Fischer Slēpošanas centrā. Pieteikties sacensībām iespējams šeit
 
Sacensībās aicināts piedalīties ikviens interesents, kurš ir apguvis skrituļslidošanas un rollerslēpošanas iemaņas. Kopumā sacensību dalībnieki startēs 26 skrituļslidotāju grupās un četrās rollerslēpotāju open grupās, ņemot vērā vecumu un meistarības līmeni. Skrituļslidošanas open grupās dalībnieki startēs ar fitnesa klases slidām, kurām ir augstais slidzābaks.
 
3.sacensību posmā plānots brīvais starts ar kontrollaiku. Paši mazākie sacensību dalībnieki S-6 un S-8 grupās startēs plkst.18.30 , V-6 un V-8 grupās plkst.18.45. Paralēli jaunākajām grupām plkst.18.30 tiks dots starts grupām SV Open un SV Open Juniori rollerslēpošanā. Dalībnieki startēs atsevišķā koridorā, stadiona zonā būs jāveic klasikā distance. 
 
Pārējām grupām starta laiks ir no plkst.19.30 līdz 20.00. Distances garums ir 1,2 kilometri pa apli – SV10, SV12, SV12 Open, SV14, SV14 Open grupām – 30 minūtes, pārējiem – 60 minūtes.
 
Reģistrējoties un apmaksājot sacensību dalības maksu tiešsaistē līdz 22.augusta plkst.17.00, dalībnieks iegūs atlaidi dalības maksai.Siguldas novada iedzīvotāja ID karšu īpašniekiem dalība sacensībās gan maksājot tiešsaistē, gan sacensību norises dienā būs ar 10% atlaidi. Papildu informāciju par dalības maksu un sacensībām iespējams apskatīt šeit.
 
Sacensības organizē Fischer Slēpošanas centrs sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Šajā sezonā notiks vēl viens treniņsacensību posms 20.septembrī. 
 
Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi