Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.3℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-08-27
Notiks „S!-Velo 2018” treniņsacensību noslēdzošais posms

Ceturtdien, 30.augustā, Fischer Slēpošanas centrā notiks „S!-Velo 2018” treniņsacensību piektais, noslēdzošais posms. ,,S!-Velo 2018” ir aizraujošas treniņsacensības, kas šīs sezonas pirmajos četros posmos pulcēja teju 750 dalībnieki.

Brīvais starts sacensībās tiks dots no plkst.18.00 līdz 19.00, bet sacensību reģistrēšanās sākums no plkst.17.00 līdz 18.30. Pasākumu dalībniekiem ir iespēja reģistrēties sacensībām Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē un saņemt atlaidi.

Riteņbraukšanas seriāls norisinās jau ceturto gadu un sacensību veicamās distances ir, sākot no 400 metriem līdz pat 20 kilometriem, atkarībā no sportotāju vecuma.

5.posmā plānotas šādas distances: SV-dipu dapu grupām 400 metru distance pa stadiona apli, SV-6 grupām 800 metru distance pa stadiona apli, SV-8 grupām 1,2 kilometru distance trases asfaltētajā daļā, SV-10 grupām 2,4 kilometru distance trases asfaltētajā daļā, SV-12 un S-14 grupām sešu kilometru distance trases asfaltētājā daļā un meža takās, V-14 grupai 8 kilometru distance trases asfaltētājā daļā un meža takās, SV-16, SV-junioru un SV-open grupām desmit kilometru distance (divas reizes piecu kilometru aplis) trases asfaltētājā daļā un meža takās, S-elite un SV-40 grupām 15 kilometru distance (trīs reizes piecu kilometru aplis) trases asfaltētājā daļā un meža takās, savukārt V-elite grupai būs jāveic 20 kilometru distance (četras reizes piecu kilometru aplis) trases asfaltētājā daļā un meža takās.

Aptuveni plkst.20.00 notiks svinīgā apbalvošanas ceremonija, kuras laikā tiks apbalvoti sezonas kopvērtējuma 1. – 3.vietu ieguvēji visās vecuma grupās ar rīkotāju un atbalstītāju sarūpētiem kausiem un balvām. Par svinīgu noskaņu parūpēsies Andžeja Grauda bungu skola, kas ar muzikālu sveicienu sveiks visus „S!-Velo 2018” dalībniekus.
 

Informāciju sagatavoja:
SIA „Siguldas Sporta serviss”
sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste
Aneta Galdiņa

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi