×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-08-29
Mores pamatskolā noslēgusies nometne „Iepazīsti kroketu!”

Mores pamatskolā no 20. līdz 24.augustam norisinājās vasaras nometne „Iepazīsti kroketu!”, kurā skolēni no Mores pamatskolas, Siguldas vidusskolas un Siguldas 1.pamatskolas apguva un papildināja prasmes un zināšanas par golfa kroketa pamatiem.

Nometnes laikā dalībnieki devās izbraukumā uz Latvijas kroketa federācijas laukumu Ogrē, kā arī izmēģināja kroketa spēli pludmales smiltīs Saulkrastos. Nometnes golfa kroketa nodarbības norisinājās treneru Jāņa Šteina un Sarmītes Usānes vadībā. 

Golfa krokets ir interesanta spēle, ko var spēlēt gan uz speciāli iekopta zālāja, gan pagalmā.

Nometne tika rīkota ar Eiropas Sociālā fonda projekta atbalstu „Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” (projekts Nr. 8. 3. 2. 2/16/I/001).


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi