Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, R vējš 4.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-09-03
„S!-Skrien 2018” 5.posmā noskaidros Siguldas ātrākos skrējējus un nūjotājus
6.septembrī skriešanas un nūjošanas entuziasti aicināti piedalīties „S!-Skrien 2018” treniņsacensību piektajā, noslēdzošajā posmā, kas notiks Fischer Slēpošanas centrā.
 
Treniņsacensību brīvais starts notiks no plkst.18.00 līdz 19.00. Sacensību reģistrēšanās sākums būs no plkst.17.00. Sacensībām atvērta arī elektroniskā reģistrācija Fischer Slēpošanas centra tīmekļa vietnē.
 
Noslēdzošajā posmā piedalīties aicinātas arī Siguldas novada pirmskolas izglītības iestādes, kuras cīnās par specbalvu no Siguldas Sporta centra – dāvanu karti 200 eiro vērtībā, kā arī Siguldas novada sporta organizācijas un interešu grupas, kuras cīnās par specbalvu no Fischer Latvia – dāvanu karti inventāra iegādei 200 eiro vērtībā. Ja dalībnieks piedalījies vismaz trijos „S!-Skrien 2018” treniņsacensību posmos, būs iespēja laimēt bezmaksas dalību skriešanas seriālā „Noskrien ziemu”.
 
Sacensībās dalībniekiem distance būs jāveic noteiktā laika limitā: SV-6 grupām 10 minūtes mazais aplis, SV-8 grupām 15 minūtes mazais aplis, SV-10, SV-12, SV-14 grupām 30 minūtes lielais aplis, SV-16 grupām un vecākiem, kā arī nūjotājiem SV-Open grupā 60 minūtes lielais aplis. 
 
Aptuveni plkst.20.00 notiks svinīgā apbalvošanas ceremonija, kuras laikā tiks apbalvoti sezonas kopvērtējuma 1. – 3.vietu ieguvēji visās vecuma grupās, kā arī aktīvākā Siguldas novada pirmskolas izglītības iestāde un Siguldas novada sporta organizācija un interešu grupa. Savukārt balvas par iepriekšējiem posmiem varēs saņemt pie kases.
 
Atgādinām, ka dalībniekiem, kas piedalījās iepriekšējos posmos, jāņem līdzi savs dalībnieku numurs no iepriekšējā posma. Šīs ir dalībniekam draudzīgas sacensības, jo dod iespējas skriet, nūjot tik, cik dalībnieks vēlas un var, turklāt sev pieejamā laikā, jo visos posmos tiks nodrošināts atvērtais starts.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi