Pirmdiena, 17. jūnijs
Šodien sveicam: Artūrs, Artis
Laika ziņas: Sigulda +17.4℃, Z vējš 1.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-09-04
Aicina izmantot iespēju apmeklēt bezmaksas sporta nodarbības

Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde sadarbībā ar SIA „Siguldas Sporta serviss” un biedrību „Siguldas Maratona klubs” organizē veselības veicināšanas un nostiprināšanas bezmaksas sporta nodarbības.

 

 

 

 

Ikviens interesents aicināts apmeklēt bezmaksas aktivitātes:

  • skriešanu – 27.oktobrī plkst.11.00 Svētku laukumā;
  • cigun veselības vingrošanu ar fitnesa treneri Faniju Šitcu – 22.septembrī plkst.9.00 pilsētas stadionā (nelabvēlīgos laika apstākļos nodarbības notiks Sporta centrā). Dalībnieki aicināti līdzi ņemt savus sporta paklājiņus.
  • nodarbību „Vesela mugura” ar TRX treneri Lindu Līci – 8.septembrī plkst.9.00. Ja laiks būs labs, nodarbības notiks pilsētas stadionā. Uz nodarbībām apmeklētājiem jābūt atbilstoši apģērbtiem vingrošanai ārā un līdzi jāņem savi sporta paklājiņi, vēsā vai lietainā laikā nodarbības notiks Sporta centrā ar nodrošinātu inventāru;
  • nodarbības cilvēkiem ar speciālām vajadzībām – 14.septembrī plkst.12.00 Siguldas Sporta centra spēka zālē ar iepriekšēju pieteikšanos, zvanot uz tālruņa numuru 26761072. Savukārt 15. un 23.septembrī nodarbības baseinā plkst.11.00, vada fizioterapeite Linda Līce, pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 26879835.

Visas nodarbības un sporta aktivitātes notiek sertificētu treneru vadībā. No oktobra tiks atsāktas arī bezmaksas sporta nodarbības Allažos, Jūdažos un Morē. Plašāka informācija par bezmaksas sporta nodarbībām pieejama zvanot pa tālruni 25448860.

Nodarbības tiek organizētas Siguldas novada pašvaldības īstenotā Eiropas Sociālā fonda projektā Nr. 9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!”.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi