Ceturtdiena, 25. aprīlis
Šodien sveicam: Līksma, Bārbala
Laika ziņas: Sigulda +12.3℃, DA vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-09-13
Raiņa parkā uzstādītas dubultās šūpoles
Uzklausot iedzīvotāju ierosinājumus, Raiņa parkā uzstādītas tandēmšūpoles – šūpoles ar dubultiem sēdekļiem, kurās bērni līdz divu gadu vecumam var šūpoties kopā ar mammu vai tēti. Lai uzlabotu drošību šūpoļu teritorijā, zem šūpolēm ir uzklāts lietais gumijas segums.
 
Dubultās šūpoles ir īpaši drošas mazuļiem – skrūvju vietas ir segtas ar plastmasas uzlikām, lai novērstu bērnu savainošanās risku, bet pašas šūpoles ir apvilktas ar gumijotu materiālu, lai bērns tajās neslīdētu. Segums, kas uzklāts zem šūpolēm, ir elastīgs un samazina slīdāmību nepastāvīgos laikapstākļos.
 
 
Dubulto šūpoļu un gumijotā seguma uzstādīšanai pašvaldība izlietojusi turpat 15 tūkstošus eiro. Daļu no finansējuma piešķīra Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija kā balvu par uzvaru konkursā „Ģimenei draudzīga pašvaldība”, kurā Siguldas novada pašvaldība ieguva galveno balvu reģionālās nozīmes attīstības centru grupā.
 
Siguldas novada pašvaldības speciālisti aicina Raiņa parkā un citos publiskajos rotaļu laukumos pret bērnu rotaļu elementiem izturēties ar rūpību – katru gadu remontdarbi rotaļu laukumiņos izmaksā vairākus tūkstošus eiro, liedzot veikt lielākas investīcijas rotaļu laukumu pilnveidošanā. Redzot, ka iekārtas tiek bojātas vai neatbilstoši lietotas, pašvaldības speciālisti lūdz vecākus nebūt vienaldzīgiem un aizrādīt līdzcilvēkiem vai nepieciešamības gadījumā informēt Siguldas novada Pašvaldības policiju, zvanot uz diennakts tālruņa numuru 26160288.
 
 

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi