×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-09-18
Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni tiekas ar horeogrāfu Agri Daņiļeviču

17.septembrī Siguldas pilsētas vidusskolā pie skolēniem viesojās pazīstamais horeogrāfs, deju pasniedzējs un deju svētku virsvadītājs Agris Daņiļevičs, kurš savulaik mācījies Siguldas 1.vidusskolā, A.Kronvalda ielā 7. Viņš skolēnus iepazīstināja ar savu karjeru, kā arī atmiņu stāstiem no skolas laikiem. Skolēniem bija iespēja ielūkoties deju un izrāžu veidošanas radošajā procesā, kā arī dzirdēt deju kolektīva „Dzirnas” rašanās stāstu.

Kopā ar A.Daņiļeviču ieradās dejotāji no „Dzirnām” – Rūdolfs Daņiļevičs (skolas absolvents) un Amanda Reinharde –, kuri izdejoja divus horeogrāfa Daņileviča iestudētus deju priekšnesumus. Rūdolfs arīdzan apliecināja, ka deju ir iespējams apvienot ar jebko sirdij tuvu, vienlaikus dejojot un spēlējot mūzikas instrumentu.

Pasākums rīkots Eiropas Savienības fondu darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi