×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 23. marts
Šodien sveicam: Mirdza, Žanete, Žanna
Laika ziņas: Sigulda +8.6℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-09-18
Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni tiekas ar horeogrāfu Agri Daņiļeviču

17.septembrī Siguldas pilsētas vidusskolā pie skolēniem viesojās pazīstamais horeogrāfs, deju pasniedzējs un deju svētku virsvadītājs Agris Daņiļevičs, kurš savulaik mācījies Siguldas 1.vidusskolā, A.Kronvalda ielā 7. Viņš skolēnus iepazīstināja ar savu karjeru, kā arī atmiņu stāstiem no skolas laikiem. Skolēniem bija iespēja ielūkoties deju un izrāžu veidošanas radošajā procesā, kā arī dzirdēt deju kolektīva „Dzirnas” rašanās stāstu.

Kopā ar A.Daņiļeviču ieradās dejotāji no „Dzirnām” – Rūdolfs Daņiļevičs (skolas absolvents) un Amanda Reinharde –, kuri izdejoja divus horeogrāfa Daņileviča iestudētus deju priekšnesumus. Rūdolfs arīdzan apliecināja, ka deju ir iespējams apvienot ar jebko sirdij tuvu, vienlaikus dejojot un spēlējot mūzikas instrumentu.

Pasākums rīkots Eiropas Savienības fondu darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi