Trešdiena, 16. oktobris
Šodien sveicam: Daiga, Dinija, Dinārs
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, DA vējš 5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-09-18
Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni tiekas ar horeogrāfu Agri Daņiļeviču

17.septembrī Siguldas pilsētas vidusskolā pie skolēniem viesojās pazīstamais horeogrāfs, deju pasniedzējs un deju svētku virsvadītājs Agris Daņiļevičs, kurš savulaik mācījies Siguldas 1.vidusskolā, A.Kronvalda ielā 7. Viņš skolēnus iepazīstināja ar savu karjeru, kā arī atmiņu stāstiem no skolas laikiem. Skolēniem bija iespēja ielūkoties deju un izrāžu veidošanas radošajā procesā, kā arī dzirdēt deju kolektīva „Dzirnas” rašanās stāstu.

Kopā ar A.Daņiļeviču ieradās dejotāji no „Dzirnām” – Rūdolfs Daņiļevičs (skolas absolvents) un Amanda Reinharde –, kuri izdejoja divus horeogrāfa Daņileviča iestudētus deju priekšnesumus. Rūdolfs arīdzan apliecināja, ka deju ir iespējams apvienot ar jebko sirdij tuvu, vienlaikus dejojot un spēlējot mūzikas instrumentu.

Pasākums rīkots Eiropas Savienības fondu darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi