Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.4℃, DA vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-09-19
22.septembrī Siguldā notiks „Spēka Diena 2018”

Sestdien, 22.septembrī, Siguldā, Pils ielā 6, no plkst.10.00 līdz 16.00 norisināsies „Spēka Diena 2018”. Spēka diena Latvijā vienlaicīgi notiks vairāk nekā 50 spēka punktos, arī siguldieši un pilsētas viesi tiek aicināti pārbaudīt savas spējas trīs dažādās disciplīnās – pievilkšanās, plankā (balsts guļus uz apakšdelmiem) un pietupienos. Sacensību noslēgumā tiks paziņoti līderi katrā disciplīnā gan sieviešu, gan vīriešu konkurencē.

Reizi gadā Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja doties uz kādu no spēka punktiem visā Latvijā un parādīt savu spēku. Pasākuma mērķis ir rosināt sabiedrību domāt par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, kā arī apzināties labas fiziskās formas nozīmi ikdienas dzīvē.

Spēka diena ir labs brīdis, lai sagatavotos aktīvajai un aizraujošajai Veselības un sporta nedēļai, kas Siguldā norisināsies no 24. līdz 30.septembrim. Nedēļas laikā būs iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs, praktiskās nodarbībās un lekcijās par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Plašāka informācija par Veselības un sporta nedēļas programmu pieejama šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi