×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +25.1℃, D vējš 3.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-09-20
Aicina iesniegt pieteikumus finansējumam sporta pasākumu organizēšanai
Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde aicina līdz 15.oktobrim iesniegt pieteikumus finansējumam sporta pasākumu organizēšanai 2019.gadā. Pieteikumi iesniedzami saskaņā ar Siguldas novada pašvaldības domes 2017.gada 7.septembra iekšējo noteikumu Nr.4/2017 „Par finansējuma piešķiršanu sporta veidiem un sporta pasākumu organizēšanai Siguldas novadā” IV.nodaļu, kura nosaka arī attiecināmās un neattiecinās pašvaldības finansējuma izmaksas, kā arī citus nosacījumus.

Pasākumu pieteikuma forma pieejama šeit.
 
Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde informē, ka līdz šī gada 15.oktobrim sportisti vai viņu pārstāvji var iesniegt pieteikumus naudas balvām par augstiem sasniegumiem sportā par periodu no 2017.gada 1.oktobra līdz šī gada 30.septembrim, kas tiek piešķirtas saskaņā ar Siguldas novada pašvaldības domes 2012.gada 4.aprīļa nolikumu „Par kārtību, kādā Siguldas novada sportistiem piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā un naudas balvas apmēru”.
 
Lai nodrošinātu Siguldas novada sporta nozares statistikas datu uzskaiti, aicinām Siguldas novada sporta organizācijas, gan Siguldas novadā reģistrētās, gan tās, kuras aktīvi darbojas Siguldas novadā, līdz 15.oktobrim iesniegt Sporta pārvaldei Statistikas datu aptaujas tabulu. Statistikas datu aptaujas tabula pieejama šeit.

Pašvaldības iekšējie noteikumi, sporta pasākumu finansējuma pieteikuma veidlapa un Statistikas datu aptaujas tabula pieejami arī interesējoties pašvaldības Sporta pārvaldē.

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi