Otrdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +7.9℃, Z vējš 1.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-09-20
Siguldas Tautas teātris aicina uz izrādi „Sievasmāte”

Siguldas Tautas teātris aicina uz Mārtiņa Zīverta lugas „Sievasmāte” pirmizrādi, kas notiks 21.oktobrī plkst.17.00 kultūras centrā „Siguldas devons”.

M.Zīverts par laikmeta norisēm ir teicis, ka dzīve bieži vien atgādina teātra spēli. „Autors apakšvirsrakstā šo darbu nosaucis arī par Pirandello joku. Viens no itāļu dramaturga Pirandello filozofijas un daiļrades pamatmotīviem ir patiesības nenosakāmība, ko, nākot uz mūsu izrādi, būtu vērts paturēt prātā,” stāsta lugas režisore Ārija Liepiņa-Stūrniece.

Darbība lugā „Sievasmātē “ notiek vienā telpā, kurā no ārpasaules ienāk notikumi un paradoksālas situācijas. Nenoteiktības, noslēpumainības, dīvaini haotisku un absurdu norišu atmosfēra kļūst kā zīme mūsdienu pasaulei, kurā nedrīkst zaudēt savu galvu un patstāvīgo domāšanu; nedrīkst izslēgt iespēju, ka ar tevi gribēs manipulēt, lai pierādītu kādas tev nepieņemamas lietas, un galu galā liek domāt par to, kas mēs esam, kādi esam un cik akli vai redzīgi dzīvojam.

Režisore – Ārija Liepiņa-Stūrniece;
Māksliniece – Anna Eglīte;
Izrādē izmantotas un iekļautas pasaules džeza mūzikas pērles.

Biļetes cena – 2,50 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 2 eiro.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 27 2829 3031