Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Pirmdiena, 23. maijs
Šodien sveicam: Leontīne, Leokādija, Lonija, Ligija
Laika ziņas: Sigulda +5.2℃, ZA vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-09-25
Siguldā notiek projekta INT-HERIT starptautiskā sanāksme

No 25. līdz 27.septembrim Siguldā norisinās starpreģionu sadarbības programmas URBACT III 2014.–2020.gadam projekta INT-HERIT jeb „Mazu un vidēja izmēra Eiropas pilsētu kultūras mantojuma stratēģiju ieviešanas tīkls” starptautiskā sanāksme.

Siguldas novada pašvaldība projektu INT-HERIT īsteno sadarbībā ar Baenas pašvaldību Spānijā, kas ir projekta vadošais partneris, un vēl septiņiem partneriem no Itālijas, Grieķijas, Īrijas, Rumānijas, Portugāles, Beļģijas un Francijas.

INT-HERIT starptautiskajā sanāksmē piedalās visu sadarbības partneru pārstāvji. Sanāksmes laikā ārvalstu kolēģi tiks iepazīstināti ar līdz šim paveikto Siguldas pils kompleksa atjaunošanā, tiks organizētas darba grupas ar mērķi rast risinājumus un jaunu skatījumu uz vēl neizmantoto pils kompleksa potenciālu, kā arī tam pieguļošajām teritorijām un kultūrvēsturiskā mantojuma objektiem.

INT-HERIT tīkla mērķis ir ieviest inovatīvus risinājumus kultūrvēsturiskā mantojuma apsaimniekošanā maza un vidēja izmēra Eiropas pilsētās, fokusējoties uz integrētu pieeju stratēģiju īstenošanā un nodrošinot kvalitatīvu izaugsmi sociālajā un ekonomiskajā attīstībā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi