Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-09-28
29.septembrī notiks Baltijas čempionāta spēle regbijā

Sestdien, 29.septembrī, plkst.13.00 Depo sporta laukumā norisināsies Baltijas čempionāta „Trophy” spēle regbijā. Tajā spēkiem mērosies regbija klubs „Fēnikss”, kurā piedalās arī vairāki novadnieki, ar komandu „Livonia/Garkalne”.

Šosezon tās būs trešās Baltijas čempionāta regbija sacensības Depo sporta laukumā, kur apmeklētājiem būs iespēja klātienē vērot šī brīža Latvijas čempionāta līdervienību „Livonia/Garkalne”.

Baltijas čempionāta spēlēs šajā sezonā piedalās sešas komandas – „Fēnikss”, „Livonia/Garkalne” un regbija klubs „Jūrmala” no Latvijas, „Tauras/Citma” un „Šiauliai” no Lietuvas un „Baltic Storm” no Kaļiņingradas.

Regbija kluba „Fēnikss” komanda, kurā klasiskajā regbijā apvienojies Valmieras pusē bāzētais klubs ar regbija klubu „Sigulda” un spēlētāji no Jelgavas, aizvadījusi trīs spēles – tajās uzvarēta komanda „Jūrmala”, spēlēts neizšķirti ar „Tauras/Citma”, bet zaudēts – „Šiauliai”. Turpretī sestdienas pretinieki – „Livonia/Garkalne” – līdz šim cīnās bez zaudējumiem.

Informāciju sagatavoja:
Regbija klubs „Sigulda”

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi