Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.7℃, DA vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-10-03
Siguldas Sporta centrs piedāvā jaunas grupu nodarbības

Oktobrī Siguldas Sporta centrs apmeklētajiem piedāvā iespēju apmeklēt Zumba un Tabata treniņus. Papildinot plašo nodarbību klāstu, ikviens sportot gribētājs var izvēlēties kādu no 17 grupu nodarbībām.

Tabata treniņi notiek trešdienās plkst.18.30 TRX zālē, savukārt plkst.19.30 Vingruma zālē norisinās Zumba. Nodarbības vadīs trenere Liena Ozoliņa. Zumba ir fitnesa virziens, kura pamatā ir Latīņamerikas dejas, savukārt Tabata ir augstas intensitātes intervālu treniņu programma – katrs vingrinājums tiek pildīts tikai četras minūtes (8x20 sekundes, 10 sekundes atpūta starp atkārtojumiem), trenējot vispārējo ķermeņa izturība.

Nodarbību klāstā ir pieejami grupu treniņi gan peldbaseinā, gan kādā no sporta zālēm. Peldbaseinā notiek Aquafitmat, Ūdens aerobika, Peldētapmācības nodarbības bērniem un pieaugušajiem, kā arī Zīdaiņu peldināšana. Vingruma vai TRX zālē ikdienas stresu mazināt un uzlabot harmoniju palīdzēs Cigun, Hatha joga, Pilates vai Zumba. Savukārt attīstīt spēku un fizisko izturību, nostiprināt sirds asinsvadus un sadedzināt kalorijas var TRX, NTC, Core un Tabata treniņos.

Nodarbībā „Vesela mugura” īpaša uzmanība tiek pievērsta muguras un vēdera muskulatūrai. Šos treniņus var apmeklēt arī cilvēki, kuriem ir muguras problēmas. Tāpat ir pieejama Vingrošana grūtniecēm un ārpusstundu sporta nodarbības bērniem „Noķer mani”, kā arī Vispārattīstošā vingrošana skolēniem. Drīzumā Siguldas Sporta centrā plānots ieviest BodyBike grupu treniņus, nodrošinot vienu no plašākajiem sporta nodarbību piedāvājumiem Vidzemē.

Četru nodarbību abonements Vingruma un TRX zālē maksā 22 eiro, bet jogas vai peldbaseina nodarbībām – 28 eiro. Astoņu jogas vai peldbaseina nodarbību abonementa cena ir 52,50 eiro, bet Vingruma un TRX zāles treniņiem – 42 eiro. UzrādotSiguldas novada iedzīvotāja ID karti, apmeklējuma maksai tiek piešķirta 10% atlaide. Iespējams iegādāties arī vienreizēju apmeklējumu grupu nodarbībām, ar cenrādi aicinām iepazīties šeit

Uz grupu nodarbībām obligāta pieteikšanās, zvanot uz tālruņa numuru 25448860 vai 67973111.

Informāciju sagatavoja:
Artūrs Zālītis,
Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists
SIA „Siguldas Sporta serviss”


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi