×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-10-09
Notikusi „Erasmus+” projekta tikšanās Siguldas pilsētas vidusskolā

Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni un skolotāji uzņēmuši skolēnus no Francijas, Portugāles un Grieķijas, kurus vieno dalība „Erasmus+” projektā „You can be a hero”. Projekta mērķis ir jauniešu sociālās līdzdalības veicināšana. Siguldieši jau viesojušies Francijā un Portugālē, bet tagad bija siguldiešu kārta uzņemt viesus. 

Šoreiz īpaša uzmanība tika pievērsta dažādiem brīvprātīgo darba aspektiem. Pateicoties daudzu siguldiešu atsaucībai, astoņām jauniešu grupām bija iespēja veikt brīvprātīgo darbu dažādās pilsētas vietās – biedrībā „Cerību spārni”, sociālajā uzņēmumā „Visi var”, Siguldas Valdorfa bērnudārzā, kempingā „Dainas”, kā arī Siguldas pilsētas vidusskolas 3.b un 5.b klasēs. Katrā vizītē projekta dalībnieki iepazīstas ar kādu varonības stāstu. Šoreiz tika apmeklēts Žaņa Lipkes memoriāls Rīgā, kur projekta dalībniekiem pārdomas izraisīja doma: „Ja tu esi izglābis vienu cilvēku, tad tu esi izglābis visu pasauli”. Iepazīstoties ar dažādiem Latvijas vēstures aspektiem Nacionālajā vēstures muzejā, Vecrīgā, Cēsu pilī , projekta dalībnieki veidoja savu Latvijas varonības stāstu. Projekta „You can be a hero” dalībnieku nākamā tikšanās būs pavasarī Grieķijā.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolas skolotāja
Ināra Vimba


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi