×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-10-10
Noslēgusies Siguldas Valsts ģimnāzijas pieteikšanās „Erasmus+” projektam Itālijā

Noslēgusies Siguldas Valsts ģimnāzijas pedagogu pieteikšanās „Erasmus+” mobilitātes projektam „Efektīva tehnoloģiju izmantošana mācību procesa uzlabošanai” ar finansējumu 4136 eiro apmērā. Dalībai projektā izvēlēti divi pedagogi – viens katrā klašu grupā (7.–9.klase un 10.–12.klase). Pieredzes apmaiņā uz Itāliju, Soverato, no 18. līdz 22.martam dosies Siguldas Valsts ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotāja Iveta Celmiņa un matemātikas skolotāja Laila Zinberga.

Projekta galvenais mērķis ir pedagogu profesionālo kompetenču pilnveide mācību procesa uzlabošanai, efektīvi izmantojot informācijas tehnoloģijas. Plānotas teorētiskās un praktiskās nodarbības radošas tehnoloģiju izmantošanas apguvē un Itālijas vietējo izglītības iestāžu apmeklējums organizācijas „JUMP” izstrādātajā izglītības programmā. Galvenais uzdevums ir iesaistīties organizētajās aktivitātēs un novērot Itālijas izglītības iestāžu pedagogu darbu un metodes tehnoloģiju izmantošanā, lai vēlāk izvēlētos piemērotākās no tām, un integrētu Siguldas Valsts ģimnāzijas pedagogu turpmākajā mācību procesā, tādējādi padarot to mūsdienu prasībām atbilstošāku un efektīvāku.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi