Pirmdiena, 17. jūnijs
Šodien sveicam: Artūrs, Artis
Laika ziņas: Sigulda +17.7℃, ZR vējš 1.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-10-10
Pašvaldība aicina novadniekus piedalīties 100 ozolu stādīšanā Saules parkā

Sestdien, 13.oktobrī, plkst.10.00 Siguldas novada pašvaldība Latvijas simtgades gadā aicina ikvienu novadnieku piedalīties 100 piramidālo ozolu stādīšanā, atjaunojot un labiekārtojot Saules parku.

Pavasara Lielās talkas laikā pašvaldības darbinieki veica Saules parka teritorijas attīrīšanu no nevērtīgiem krūmājiem un celmiem. Vasarā parka teritorijā tika veikti nosusināšanas darbi, izveidots reljefs augsnes virskārtai, atjaunojot zālienu. Šobrīd Saules parkā saskaņā ar parka apstādījumu skici notiek koku stādīšanas vietu atzīmēšana.

Atgādinām, ka pērn Saules parkā tika izcirsti bīstamie oši, kurus bija skārusi Chalara fraxinea infekcijas slimība dažādās attīstības fāzēs un kuri apdraudēja parka apmeklētāju drošību.

Saules parks, kas atrodas starp Saules ielu un dzelzceļa sliedēm, kā iecienīta zaļumvieta, kur siguldiešiem satikties un atpūsties, izveidota 20.gadsimta trīsdesmitajos gados.

Turpmāk parks saskaņā ar Siguldas identitāti veidojošā tematiskā plānojuma vadlīnijām tiks labiekārtots un papildināts ar citiem apstādījumiem, veidojot to kā atpūtas parku un pastaigu vietu Siguldas novada iedzīvotājiem un viesiem.

Lai koku stādīšanas darbos varētu iesaistīties ikkatrs novadnieks, aicinām līdzi ņemt lāpstu un cimdus.

Ozolu stādi Saules parka labiekārtošanai saņemti dāvinājumā no žurnāla „9 vīri”, kas 2017.gadā aicināja ieteikt 100 Latvijas godavīrus.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi