Pirmdiena, 17. jūnijs
Šodien sveicam: Artūrs, Artis
Laika ziņas: Sigulda +17.7℃, ZR vējš 1.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-10-11
Mores pamatskolā nosvinēta Starptautiskā Putras diena

Trešdien, 10.oktobrī, Mores pamatskolas 1.–4.klases skolēni svinēja Starptautisko Putras dienu, kuras laikā visiem bija iespēja baudīt gardo mannā biezputru ar ievārījumu.

Skolēni dienas laikā pildīja jautrus atjautības uzdevumus par veselīgu uzturu, kā arī iesaistījās muzikālās rotaļās „Vāru, vāru putriņu” un „Kas putriņu godā cēla”. Putras dienas noslēgumā skolēni pārbaudīja savu veiklību, spēlējot spēli „Kaķis un pele”.

Informāciju sagatavoja:
Mores pamatskolas sākumskolas pedagogs
Elīna Jansone

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi