×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, A vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-10-15
Astotais Siguldas pusmaratons pulcē 2591 dalībnieku

Nedēļas nogalē Siguldā tika aizvadīts 8.Siguldas pusmaratons, kas vienlaicīgi bija arī skriešanas sacensību seriāla „Skrien Latvija” sezonas noslēdzošais posms. Sacensību trasē līderu vidū notika spraiga cīņa par izšķirošajiem punktiem šīs sezonas kopvērtējumā. Skriešanas svētki Siguldā pulcēja 2591 dalībnieku. 

Pēc organizatoru apkopotās informācijas, kopumā 8.Siguldas pusmaratonā piedalījās aptuveni 600 novadnieku. Sacensībās piedalījās 382 bērni no dažādām Siguldas izglītības iestādēm – Siguldas pilsētas vidusskola (143), Siguldas 1.pamatskola (28), Laurenču sākumskola (7), Siguldas Valsts ģimnāzija un Siguldas Sporta skola (64). 

Aizraujošākā cīņa Siguldas trasē notika pusmaratona distancē, kur finišu soli solī sasniedza trīs ātrākie pusmaratona dalībnieki un tikai pēdējā solī uzvaru izcīnīja Jānis Girgensons (1:08:46), 2.vieta Dmitrijam Serjoginam (1:08:47), bet 3.vietu ieguva 2017.gada Siguldas pusmarstona uzvarētājs Jānis Višķeris (1:08:48).

Sieviešu konkurencē 1.vieta Katrīnai Helmanei-Sorečenkovai (1:19:18), 2.vieta Siguldas pusmaratona 2017.gada uzvarētājai Ilonai Marhelei (1:22:21), bet 3.vietu ieguva Kitija Valtere (1:24:14).

„Nike” 10,55 kilometru skrējienā ātrākais bija Kristaps Bērziņš (33:56) un Guna Ģērmane (40:28). Savukārt par „BTA” 5,27 kilometru Tautas skrējiena uzvarētājiem kļuva Izabella Bogdānova (19:53) un Jānis Razgalis (15:54).

Sacensībās notika arī bērnu skrējieni visās vecuma grupās un mazuļu rāpošanas sacensības. Sacensību organizatori – „Siguldas maratona klubs” un tā vadītājs Kaspars Kārkliņš saka lielu paldies visiem sacensību atbalstītājiem, brīvprātīgajiem palīgiem, katram kas palīdzēja, lai noorganizētu šos vērienīgos skriešanas svētkus Siguldā.

Visi Siguldas pusmaratona rezultāti pieejami šeit

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi