×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-10-17
Siguldas pilsētas vidusskolas skolēni apmeklē ražotni „Latnature”

Oktobrī Siguldas pilsētas vidusskolas 4.s klases skolēni apmeklēja lauksaimniecības produktu ražotni Raunā SIA „Latnature” projekta „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Ražotnes apmeklējuma laikā skolēni uzzināja pamatnoteikumus sava uzņēmuma izveidei, kā rodas idejas un kādas profesijas jāapgūst, lai spētu sekmīgi strādāt. Skolēniem bija iespēja iesaistīties ražošanas procesā, veidojot dārzeņu saldās trifeles, kā arī aplūkot lauku, kur tiek audzētas produktu izejvielas – kale jeb lapu kāposti.

 

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolas
4.s klases audzinātāja
Ināra Dalke


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi