×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-10-19
Mores pamatskolas skolēni piedalās orientēšanās spēlē „Tūkstošgades stāsts”

Mores pamatskolā Latvijas valsts simtgades projekta „Latvijas skolas soma” laikā skolēniem tiek nodrošināta iespēja iesaistīties dažādās izglītojošās aktivitātēs. 18.oktobrī skolēni ar vēstures skolotāju Evitu Sloku un sporta skolotāju Kalvi Grīnbergu apmeklēja Turaidas muzejrezervātu, kur piedalījās Latvijas vēsturi izzinošā orientēšanās spēlē „Tūkstošgades stāsts”.

Skolēniem bija iespēja ne tikai papildināt savas zināšanas par Turaidas pili vairāku gadsimtu griezumā, bet arī izbaudīt skatu no pils torņa, kur pārredzama Gaujas senleja. Visi skolēni pārliecinājās, ka pils pagalmā esošais saules pulkstenis rāda precīzu laiku un uzzināja dažādus interesantus faktus par Latviju.

Informāciju sagatavoja:
Mores pamatskolas sporta skolotājs
Kalvis Grīnbergs


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi