×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-10-22
Notiks video montāžas meistarklase kopā ar „Young Media Sharks”

No 27. līdz 28.oktobrim Siguldā viesosies jauniešu mediju grupa „Young Media Sharks”, lai meistarklasē iedvesmotu un mācītu jaunos žurnālistus, blogerus un vlogerus veidot saturu kvalitatīvā video formātā.

Apmācībās piedalīsies ne tikai paši mediju grupas jaunieši, kas mācīs kā ģenerēt idejas, filmēt, montēt un gala rezultātā pasniegt produktu, bet arī mediju vides speciālisti ar iedvesmojošām lekcijām, stāstot par savu ikdienu un darba pienākumiem, strādājot jau nozares profesijā. Lai apmācības būtu pilnvērtīgas, organizatori iesaka ņemt līdzi personīgo datoru un, ja iespējams, kameru, tomēr, ja šādas iespējas nav, tiks nodrošināta arī nepieciešamā tehnika. Pieteikties apmācībām iespējams līdz 25.oktobrim, sūtot pieteikumu uz e-pasta adresi merkis@sigulda.lv.

Ja vēlies jau tagad darboties Siguldas novada jauniešu medijā „KO”, aicinām zvanīt uz tālruņa numuru 28340841 (Lauma Vilciņa) vai raksti uz e-pasta adresi kosigulda@gmail.com.

Pasākuma programma:
27.oktobris, sestdiena

11.00 – 13.30 Ievadlekcija – kā veidot video (kadrējums, kompozīcija, skaņa u.c.)
13.30 – 14.30 Pusdienu pārtraukums
14.30 – 15.30 Ideju izstrāde un ideju prezentācija
15.30 – 18.30 Filmēšana
18.30 – Esam atpakaļ, ielādējam datoros safilmēto materiālu
19.00 Iedvesmas lekcija

28.oktobris, svētdiena
10.00 Tikšanās
10.00 – 12.00 Piefilmējumi, tiem kuriem nepieciešami
12.00 – 13.30 Lekcija par montāžas pamatiem (griešana, video struktūra – sākums, galviņas, intro, vidusdaļa, beigas)
13.30 – 14.30 Pusdienas
14.30 – 16.30 Montāža
16.30 – 17.00 Video prezentācija

Pasākums tiek īstenots Eiropas Savienības neformālās izglītības programmas „Erasmus+” projekta „Domā Domas Domē II daļa” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas novada jauniešu medija „KO” projektu vadītāja
Lauma Vilciņa

 

Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi