Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +13℃, R vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-11-07
Notiks orientēšanās sacensību „Siguldas Kompass 2018” noslēdzošais posms

Sestdien, 10.novembrī, plkst.12.00 notiks tautas orientēšanās sacensību seriāla „Siguldas Kompass 2018” noslēdzošā kārta. Sacensību 20.kārtā no pļaviņas pie Satezeles pilskalna tālāk dalībniekus vedīs pa takām, kuras ļaus iepazīt Gleznotājkalna, Pēteralas, Vējupītes un Kraukļu aizas apkārtni. 

Seriāla „Siguldas Kompass 2018” noslēdzošais posms norisināsies no plkst.12.00 līdz 14.00, bet finišs paredzēts plkst.15.00, kad notiks arī „Siguldas Kompass 2018” sezonas kopvērtējuma apbalvošana. Sacensību organizatori dalībniekus nodrošinās ar elektroniskās atzīmēšanās sistēmu, sacensību karti un arī kompasu, ja nepieciešams. 

Dalībniekiem līdz 10 gadu vecumam būs ar lentīti marķēta trase mežā, kas sniedz iespēju dalībniekam patstāvīgi pieveikt distanci un atrast visus izvietotos kontrolpunktus. Jauniešiem un pieaugušajiem distances ir sarežģītākas, un, atkarībā no apvidus, ir vairāku kilometru garumā. Dalībniekiem, kas sacensībās piedalās pirmo reizi vai tajās sākuši piedalīties nesen sagatavotas atbilstošas „Open” distances, kas ļauj iepazīt orientēšanās pamatus un iemācīties kartes apzīmējumus. Sezonas garumā sacensības notiek katru nedēļu, ikreiz pulcējot aptuveni 100 dalībnieku dažādos vecuma posmos.

Plašāka informācija par sacensībām pieejama šeit. Sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Valdis Janovs

 

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi