×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-11-08
Notiek Siguldas Valsts ģimnāzijas simtgades pasākumi skolēniem

Siguldas Valsts ģimnāzijas 100.dzimšanas dienas nedēļā norisinājušies dažādi skolas jubilejas ieskaņas pasākumi – erudīcijas, vēstures un kultūras aktivitātes visu klašu skolēniem „Skolai un Latvijai – 100”. Interaktīva nodarbība „Mūsu skola”, erudīcijas konkurss klašu komandām, mākslas un dizaina objektu radīšana skolas tēla veidošanai, kā arī aproču veidošana Eiropas brīvprātīgā darba veicēju vadībā par godu „Latvijai 100”.

Erudīcijas konkursa uzvarētāji pamatskolas un vidusskolas grupās tiks apbalvoti 16.novembrī pirms svētku koncerta. Savukārt 7.novembra pēcpusdienā skolēnus un darbiniekus programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros priecēja lielais svētku pārsteigums, koncerts „Latvija – 100 – SVĢ”, kura laikā uzstājās grupa „Dzelzs Vilks”.

Pēc šīm aktivitātēm darbi turpina ritēt pilnā sparā, gatavojoties skolas jubilejas svinīgajam pasākumam, kas notiks 8.novembrī kultūras centrā „Siguldas devons”, kā arī Siguldas Valsts ģimnāzijas absolventu salidojumam 10.novembrī.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas Valsts ģimnāzijas direktora vietniece
Juta Upīte


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi