Pirmdiena, 18. janvāris
Šodien sveicam: Antons, Antis, Antonijs
Laika ziņas: Sigulda -11.4℃, D vējš 2.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-11-08
Aicina pieslēgt īpašumus centralizētajiem ūdensapgādes un kanalizācijas tīkliem

SIA „Saltavots” apkopojis informāciju par Siguldas pilsētā, Ķiparos, Peltēs un Kalnabeitēs radītajām iespējām pieslēgt nekustamos īpašumus centralizētajiem ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīkliem. Nekustamajiem īpašumiem, kuros vēl ir decentralizētā sistēma, SIA „Saltavots” izsūtīs informāciju ar aicinājumu izvērtēt iespēju pieslēgties centralizētajām sistēmām.

Siguldas novada pašvaldības līdzfinansējumu 100% apmērā, bet ne vairāk kā 1500 eiro par viena nekustamā īpašuma pieslēgumu var iegūt personas ar I invaliditātes grupu, kā arī ģimenes ar trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusu un daudzbērnu ģimenes. Savukārt uz finansējumu 50% apmērā, bet ne vairāk kā 1500 eiro var pretendēt gan fiziska, gan juridiska persona katram pieslēgumam.

Līdzfinansējums saskaņā ar pašvaldības domes saistošajiem noteikumiem Nr.25 „Par līdzfinansējumu dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai ūdensapgādes vai kanalizācijas sistēmai” tiek piešķirts pieslēguma būvniecībai no centralizētās ūdensapgādes vai kanalizācijas sistēmas līdz lietotājam piederošai būvei.

Papildu informācija par līdzfinansējumu centralizētās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pieslēgumiem pieejama pie pašvaldības nekustamā īpašuma speciālista Laura Lācgalvja, zvanot uz tālruņa numuru 26363496 vai rakstot uz e-pasta adresi lauris.lacgalvis@sigulda.lv.

SIA „Saltavots” informē, ka ir vairāki varianti nekustamās īpašuma pieslēgšanai pie centralizētajiem ūdensapgādes un/vai sadzīves kanalizācijas tīkliem – vienkāršākos gadījumos iespējams nolīgt būvdarbu veicēju, kas izbūvēs atbilstoši tehnisko noteikumu prasībām, savukārt sarežģītākos gadījumos jānolīgst projektētājs, kas izstrādās būvniecības ieceres dokumentāciju un būvdarbu veicējs, kas atbilstoši izstrādātajai būvniecības dokumentācijai veiks nepieciešamos būvdarbus.

Lai pieslēgtos inženierkomunikācijām, SIA „Saltavots” izsniedz tehniskos noteikumus, kurus var saņemt, uzrakstot iesniegumu klātienē SIA „Saltavots” biroja darba laikā Lakstīgalas ielā 9B, Siguldā, kā arī sūtot uz e-pasta adresi saltavots@saltavots.lv. Iesniegumam jāpievieno nekustamā īpašuma tiesības apliecinoša dokumenta un zemes gabala robežu plāna kopija. Tehniskie noteikumi tiek izsniegti bez maksas un ir derīgi divus gadus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Janvāris 2021       
1 23
45 678 9 10
1112 1314 15 1617
1819 202122 2324
2526 272829 3031