Ceturtdiena, 25. aprīlis
Šodien sveicam: Līksma, Bārbala
Laika ziņas: Sigulda +22.1℃, DA vējš 3.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-11-08
Siguldā tiks pacelts monumentāls Latvijas karogs; aicina piedalīties lāpu gājienā

Godinot brīvības cīnītāju piemiņu un uzvelkot rakstainus dūraiņus, novadnieki tiek aicināti pulcēties Svētku laukumā, lai plkst.18.00 dotos tradicionālajā lāpu gājienā uz bobsleja un kamaniņu trasi „Sigulda”, kur aptuveni plkst.18.30 tiks pacelts monumentāls Latvijas karogs 16 metru augstā mastā virs trases ēkas. Aicinām līdzi ņemt lāpas un svecītes, kuras būs iespēja izvietot gaismas sienā bobsleja un kamaniņu trases mūrī.

Pulcēties lāpu gājienam novadnieki aicināti no plkst.17.30. Lāčplēša dienas lāpu gājiena laikā plānoti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi Leona Paegles ielā, Pils ielas posmā no Leona Paegles ielas līdz Šveices ielai. Pasākuma laikā būs slēgta Šveices un Kalna iela līdz Noliktavu ielai. Aicinām novadniekus izvēlēties atbilstošus apbraucamos ceļus!

Siguldas novada Pašvaldības policija informē, ka Šveices ielā būs aizliegts apstāties un stāvēt abās ielas pusēs, kā arī pie bobsleja un kamaniņu trases „Sigulda”.

Lāčplēša dienā, 11.novembrī, atceres pasākumi Allažu pamatskolas laukumā sāksies plkst.15.00, kad notiks Zemessardzes 27.kājnieku bataljona tehnikas un ieroču demonstrējumi. Lāpu gājiens sāksies plkst.16.00 un noslēgsies stāvlaukumā pie Allažu pagasta pārvaldes, kur degs piemiņas ugunskurs un klātesošie varēs cienāties ar zupu.

Plkst.16.00 koncertzālē „Baltais Flīģelis” notiks Valmieras Drāmas teātra viesizrāde „Dievs. Daba. Darbs”, kas tapusi pēc Annas Brigaderes lugas motīviem. Biļetes cena – no 4 līdz 6 eiro,Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 20% atlaide, daudzbērnu ģimenēm – 40% atlaide.

Šajā dienā plkst.13.00 Siguldas pagasta Kultūras namā notiks arī senioru kora „Gāle” 55 gadu jubilejas koncerts, uz kuru aicināts ikviens kormūzikas mīļotājs. Ieeja – bez maksas.

Siguldas novada pašvaldība aicina piespraust pie apģērba lentīti Latvijas valsts karoga krāsās. Lentītes līdz 18.novembrim bez maksas varēs saņemt pašvaldības klientu apkalpošanas centros un kultūras iestādēs.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi