×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-11-08
Izskanējis koncerts „Visskaistākais ceļš – mūsu Latvijai 100”

Siguldas pilsētas vidusskolā, ieskandinot Latvijas valsts svētkus, iniciatīvas „Latvijas skolas soma” ietvaros 7.novembrī izskanēja koncertprogramma „​Visskaistākais ceļš – mūsu Latvijai 100”.

Koncertprogrammā 3.–12.klašu skolēnus priecēja operdziedātāja Evita Pehlaka, pianists Ventis Zilberts un muzikoloģe Karīna Bērziņa. Koncertā izskanēja dažādu komponistu darbus solodziedājumiem un klavierēm gan latviešu, gan franču valodā. Pasākuma noslēgumā dalībnieki un apmeklētāji kopīgi nodziedāja Imanta Kalniņa dziesmu „Virs galvas mūžīgs Piena ceļš”.

 

 

Informāciju sagatavoja:
Siguldas pilsētas vidusskolas
direktora vietniece audzināšanas darbā
Vineta Šķestere - Buka


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi