Ceturtdiena, 25. aprīlis
Šodien sveicam: Līksma, Bārbala
Laika ziņas: Sigulda +20.6℃, D vējš 5.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-11-09
Siguldas Valsts ģimnāzija atzīmē 100 gadu jubileju

Kultūras centrā „Siguldas devons” atzīmēta Siguldas Valsts ģimnāzijas 100.dzimšanas diena, kurā pulcējās ģimnāzijas esošie un bijušie skolotāji, darbinieki un Siguldas novada pašvaldības pārstāvji, kā arī skolas sadarbības partneri un draugi.

Svinīgo pasākumu vadīja un mākslinieciskos priekšnesumus sniedza Siguldas Valsts ģimnāzijas absolventi – aktieris Kaspars Zvīgulis, horeogrāfs Agris Daņiļevičs, žurnālists Ēriks Palkavnieks, mūzikas grupas „Dzelzs vilks” un „Zelta kniede”, kā arī jauktais koris „Atvars”, dziedātājas Vizma Zvaigzne un Inese Ērmane-Peiča, mūziķi Edijs Everss un Artis Gāga un citi.

Par nozīmīgu ieguldījumu skolas attīstībā īpaši tika godināti tās bijušie darbinieki – direktori Valdis Jēkabsons un Vilnis Trupavnieks, ilggadējās direktora vietnieces Ina Krūmiņa un Tekla Silanža, kā arī skolotāji Andris Muižnieks, Aina Raudziņa, Daina Štāla, Regīna Jercīte, Rasma Rozentāle un Māra Rune.

Atgādinām, ka sestdien, 10.novembrī, notiks Siguldas Valsts ģimnāzijas absolventu salidojums. Svinīgais pasākums Siguldas Valsts ģimnāzijas telpās sāksies plkst.16.00 ar skolas absolventu kolektīvu uzstāšanos, bet pasākuma neformālajā daļā no plkst.19.00 līdz 4.00 viesus divās deju zālēs priecēs muzikālās apvienības „Flora” un „Zelta kniede”. Pasākumam reģistrēties būs iespējams arī ierodoties norises vietā. Plašāka informācija pieejama www.svg.lv


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi