Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, A vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-11-14
Notiks „Latvijas Kauss” kamaniņu sportā

16. un 17.novembrī bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” norisināsies šī gada „Latvijas Kauss” kamaniņu sportā, kas pulcēs gan visus Latvijas izlases sportistus, gan juniorus un jauniešus – kopā 73 sportistus. Piektdien tiks aizvadīti oficiālie treniņbraucieni, bet tituli tiks sadalīti sestdien.

Vīriešu konkurencē startēs Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks un Riks Kristens Rozītis, bet sieviešu konkurencē ar Elīzu Cauci, Ullu Zirni un Kendiju Aparjodi sacentīsies arī juniores Anda Upīte, Elīna Ieva Vītola, Sigita Bērziņa un Arina Cicjura. Uz divvietīgo ekipāžu starta stāsies Andris Šics/Juris Šics, Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš, Kristens Putins/Imants Marcinkēvičs un Mārtiņš Bots/Roberts Plūme.

No vīru starta startēs tikai vīrieši, bet no sieviešu starta – dāmas, juniores, divvietīgās ekipāžas un jaunieši „A”. No sieviešu starta pakājes sacensības sāks jaunietes „A” un jaunieši „B”, bet no junioru starta jaunietes „B”, jaunieši „C” un jauniešu „A” divvietīgās ekipāžas. Pieaugušo izlasei šie būs pēdējie starti mājas trasē pirms došanās uz pirmo Viessmann Pasaules kausa posmu Insbrukā, Austrijā no kurienes lielākā daļa izlases tālāk dosies uz Ziemeļameriku.

Sacensību programma:

Piektdiena, 16.novembris

  • plkst.15.00 2 Treniņbraucieni – Vīri, dāmas, juniores (divvietīgās ekipāžas, jaunieši „A”);
  • plkst.16.00 2 Treniņbraucieni – Jaunietes „A”, jaunieši „B” (divvietīgās ekipāžas a/k);
  • plkst.17.00 2 Treniņbraucieni – Jaunietes „B”, jaunieši „C” (divvietīgās ekipāžas – jaunieši un jaunietes);
  • plkst.18.30 Izloze.

Sestdiena, 17.novembris

  • plkst.08.30 2 Sacensību braucieni – Vīri, dāmas, juniores (divvietīgās ekipāžas, jaunieši „A”);
  • plkst.09.30 2 Sacensību braucieni – Jaunietes „A”, jaunieši „B” (divvietīgās ekipāžas a/k);
  • plkst.10.30 2 Sacensību braucieni – Jaunietes „B”, jaunieši „C” (divvietīgās ekipāžas – jaunieši un jaunietes);
  • plkst.12.00 Apbalvošana.

 

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi