×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-11-15
Siguldas 1.pamatskolā viesojas zemessargi

Tuvojoties Latvijas 100.dzimšanas dienai, Zemessardzes 27.kājnieku bataljona Siguldas rotas zemessargi 13.novembrī viesojās Siguldas 1.pamatskolā, lai 7. un 8.klašu skolēnus iepazīstinātu ar dienestu Zemessardzē un karavīra profesiju.

Dienests Zemessardzē ir izaicinājums ikvienam pilnveidot sevi, iegūstot prasmes aizstāvēt sevi un savu ģimeni. Aktīvi un saturīgi pavadīt brīvo laiku, iepazīstot jaunus draugus un domubiedrus, veicināt savas pašapziņas izaugsmi, kopīgi darbojoties vienotā komandā. Skolēni tikšanās laikā uzzināja, ka dienestā ir iespēja uzlabot fizisko sagatavotību un apgūt dažādas specialitātes, piemēram, sakarnieka, militārā transporta autovadītāja, radiostaciju operatora un citas. Zemessardze kā lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra sniedz iespēju brīvprātīgi kalpot Latvijas valstij.

Tikšanās tika rīkota Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas 1.pamatskolas direktora vietniece
Ina Slavinska


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi