×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-11-22
Aicina piedalīties bezmaksas sporta nodarbībās
Sestdien, 24.novembrī, ir iespēja piedalīties dažādās bezmaksas sporta nodarbībās Fischer Slēpošanas centrā un Siguldas Sporta centrā, kas notiks sertificētu treneru vadībā. Nodarbības tiek organizētas Siguldas novada pašvaldības īstenotā Eiropas Sociālā fonda projektā Nr. 9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!”. Papildu informācija par bezmaksas sporta nodarbībām pieejama, zvanot uz tālruņa numuru 25448860. 

 

Ikviens, kurš vēlas uzlabot pašsajūtu, kā arī nostiprināt vispārējo fizisko veselību, aicināts apmeklēt šādas sportiskās aktivitātes:

  • plkst.09.00 Bezmaksas nodarbība skolēniem „Vispārattīstošā vingrošana” Siguldas Sporta centrā
  • plkst.10.30 Bezmaksas rollerslēpošanas nodarbība Fischer Slēpošanas centrā (Nodarbībai iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot uz e-pasta adresi fsc@siguldassports.lv. Dalība no 12 gadu vecuma)
  • plkst.13.00 Bezmaksas peldēšanas nodarbība cilvēkiem ar speciālām vajadzībām Siguldas Sporta centrā (Nodarbībai iepriekš jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 26879835)


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi