×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +27.5℃, D vējš 4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-11-30
Nedēļas nogalē dodies slēpot Siguldas Pilsētas trasē

Sestdien, 1.decembrī, plkst.10.00 tiks atvērta Siguldas Pilsētas trases vidējā, 200 metrus garā slēpošanas nogāze.

Vidējā kalna pacēlāja maksa ir 0,35 eiro centi par reizi. Bērni līdz septiņu gadu vecumam vidējo kalnu pieaugušo pavadība var izmantot bez maksas. Iestājoties labvēlīgākiem laikapstākļiem tiks atvērta arī 300 metrus garā trase. Siguldas Pilsētas trases lielā kalna pacēlāja maksa būs 0,55 eiro centi par reizi, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem – 0,50 eiro centi.

Jāatzīmē, ka šogad Siguldas Pilsētas trasē plānots atvērt jaunu iesācēju trasi, kur sadarbībā ar instruktoriem būs iespēja apgūt pirmās iemaņas kalnu slēpošanā un snovbordā. Trases izmantošanas maksa būs 3,50 eiro par stundu.

Uzrādot Siguldas novada iedzīvotāja ID karti, pacēlāja un inventāra nomas maksai ir 10% atlaide, savukārt Siguldas novada pensionāriem ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti darba dienās no plkst.12.00 līdz 14.00 ir iespēja slēpot bez maksas.

Aktuālajai informācijai par notikumiem, sniega kvalitāti, slēpošanas trašu darba laikiem, kā arī tiešraides kamerai Siguldas Pilsētas trasē var sekot līdzi tīmekļa vietnē www.siguldassports.lv, kā arī sociālajos tīklos.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi