Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, A vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-12-04
Pasaules bobsleja un skeletona elite aizvada treniņus Siguldā

Kopš novembra pasaules spēcīgākās bobsleja un skeletona komandas ir ieradušās Siguldā un aizvada treniņus gan bobsleja un kamaniņu trasē, gan arī jaunajā Siguldas Sporta centrā. Šajā nedēļas nogalē no 7. līdz 9. decembrim Siguldā tiks noskaidroti uzvarētāji Pasaules kausa izcīņas jaunās sezonas atklāšanas posmā bobslejā divniekiem un skeletonā.

„Ja līdz šim pasaules renes sporta veidu elite bija novērtējusi bobsleja un kamaniņu trases konkurētspējīgo pakalpojumu un ledus kvalitāti, tad šobrīd ļoti būtisks treniņu procesa papildinājums ir Siguldas Sporta centrs, kas nodrošina nepieciešamos apstākļus iekštelpās. Sadarbībā ar federācijām un trasi pašvaldība mērķtiecīgi attīsta sporta tūrismu, nodrošinot pasaules līmeni Siguldas sporta bāzēs, kā arī rūpējoties par nākamajiem Latvijas olimpiešiem. Tā ir unikāla iespēja plecu pie pleca ikvienam trenēties kopā ar ziemas karaļiem no Latvijas, Vācijas, ASV un citām valstīm” gandarījumu par sportistu treniņiem pauž Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics.

No sportistiem un treneriem saņemts augsts novērtējums par sporta infrastruktūras attīstību Siguldā, īpaši, mūsdienīgo Siguldas Sporta centru, kas ļauj aizvadīt kvalitatīvu sagatavošanās procesu pirms sacensību startiem, jo sporta centra smagatlētikas zāle un 100 metrus garais vieglatlētikas skrejceliņš nodrošina atlētiem tik nepieciešamos treniņus iekštelpās. Sportistiem ir iekārtota atsevišķa smagatlētikas zona ar pasaules līmeņa svarcelšanas elementiem un speciālu grīdas platformu trieciena absorbēšanai, kas spēj nodrošināt spēka, ātruma un slodzes treniņus. Tāpat sportisti aktīvi izmanto 17 dažādos kardio trenažierus – skrejceliņus, steperus, eliptiskos trenažierus, airēšanas trenažieri un  profesionālos velotrenažierus. 

Jāuzsver, ka Siguldas Sporta centrs jau sākotnēji bija paredzēts kā treniņu bāze renes sporta veidiem, padarot Siguldu par pasaules mēroga galamērķi šajos sporta veidos.

Arī pēc gadu mijas Siguldā varēsim skatīt pasaules līmeņa sacensības – no 11. līdz 13.janvārim norisināsies Pasaules kausa posms kamaniņās, savukārt no 25. līdz 26.janvārim pasaules sporta notikumu stafeti Siguldā pārņems Eiropas kauss skeletonā, uz starta pulcējot visus labākos braucējus.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi