Piektdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda +12.3℃, Z vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-12-04
Zaļās Villas kvartālā notiks „Kultūrkroga” pasākumi un tirgus

Šajā nedēļas nogalē, no 7. līdz 9.decembrim, Zaļās Villas kvartālā tiks atvērts pirmais „pop-up” kultūras un saturīgas laika pavadīšanas klubs, kurā visu nedēļas nogali varēs baudīt dažādus kultūras pasākumus, kā arī iepirkties ne tikai svētku dāvaniņu, bet arī kvalitatīvas pārtikas tirdziņā.

Piektdien, 7.decembrī, plkst.21.00 būs iespēja baudīt „Big Jazz Night”, kurā uzstāsies slepeno mākslinieku trio un bigbends „Sigulda”. Savukārt 8.decembrī plkst.20.00 kino un deju vakarā interesenti aicināti vērot biogrāfisku dokumentālo filmu „Kritiķis”, bet otrajā daļā par vakara muzikālo pavadījumu rūpēsies dīdžejs. Bet svētdien, 9.decembrī, plkst.20.00 „Easy Sunday Night” būs iespēja mierīgā gaisotnē baudīt Kaspara Tobja dzīvās mūzikas vakaru.

Svētdien no plkst.11.00 līdz 16.00 Zaļās Villas kvartālā darbosies svētku tirgus, kurā varēs iegādāties veselīgu, kvalitatīvu bio pārtiku, kā arī dāvanas svētkiem no Siguldas un apkārtnes ražotājiem. Lai saudzētu vidi, organizatori aicina apmeklētājiem līdzi ņemt savu maisiņu vai groziņu.

Zaļās Villas kvartālā būs iespēja aplūkot arī jauno uzņēmēju radīto lietu izstādi un iepazīties ar jauniem dizaina risinājumiem. Darbosies fotostūrītis, kā arī notiks sveču un dāvanu saiņošanas darbnīcas. Par svinīgu un muzikālu noskaņu rūpēsies dīdžejs Edgars Bercis.

No 9.decembra līdz 7.janvārim kvartālā būs atvērta pirmā Ziemassvētku tējnīca un dāvanu veikaliņš, kurā būs iespēja iegādāties Siguldas un apkārtnes rokdarbnieku un mākslinieku darinātas lietas.

Ieeja „Kultūrkroga” pasākumos no 18 gadu vecuma par ziedojumiem. Organizatori informē, ka būs iespēja norēķināties tikai skaidrā naudā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
2526 2728 29 3031