×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-12-05
Siguldas 1.pamatskolā turpinās projekts „Latvijas skolas soma”

Projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros 5.decembrī Siguldas 1.pamatskolā pie 6.–9.klašu skolēniem viesojās Liepājas teātra aktieris Ēriks Vilsons ar Rūdolfa Blaumaņa monoizrādi „Nezāle”.

Skolēniem bija iespēja neierastā veidā pieredzēt šīs Blaumaņa noveles uzvedumu, jo tajā viņi varēja piedalīties arī paši. Pirms izrādes aktieris raksturoja katru tēlu, iepazīstināja skolēnus ar lomām un katram jaunajam aktierim rokās bija jātur sava atveidotā varoņa portrets. Zālē valdīja sajūta kā īstā teātrī, jo pirms izrādes atskanēja arī trīs uz izrādi aicinošie zvani. Aktieris viens pats veiksmīgi prata piesaistīt skatītāju uzmanību un interesi, izmantojot vien balss intonāciju un dažas kustības.

Ēriks Vilsons iepazīstināja arī ar profesijām, kuras saistītas ar teātra izrādes tapšanu un skolēniem bija lieliska iespēja vairāk izprast aktiera profesiju.

 

Informāciju sagatavoja:
Projekta „Skolas soma” koordinatore
Ina Slavinska


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi