Pirmdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +17℃, DA vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2018-12-06
Jauniešus aicina piedalīties piparkūku cepšanā labo darbu darbnīcā

Piektdien, 14.decembrī, plkst.15.00 biedrībā „Cerību spārni” notiks piparkūku cepšanas labdarības darbnīca, kurā novada jauniešiem būs iespēja sagatavot siltu un gardu sveicienu novada senioriem.

Ikviens novada jaunietis aicināts piedalīties piparkūku cepšanas labdarības darbnīcā un būt daļa no apsveikuma Siguldas novada senioriem. Saceptās piparkūkas un apsveikuma kartītes ar laba vēlējumiem pēc tam tiks nogādātas uz novada pansionātiem.

Tradīcija aizsākt pirms diviem gadiem, kad jaunieši ierosināja paveikt kādu labu darbu pirmssvētku laikā kopā ar novada lēmuma pieņēmējiem, tādējādi, veicinot dialoga veidošanu neformālā vidē, vienlaikus paveicot kādu labu darbu kopā.

Pasākums norisinās projekta „Proti un Dari” (projekta līguma numurs 8.3.3.0/15/l/001, Nr.6-13/66) laikā sadarbībā ar Siguldas novada Jaunrades centru.

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi