×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-12-10
Allažu pamatskolas skolēni apmeklē Turaidas muzejrezervāta nodarbības

Decembra sākumā Allažu pamatskolas 1., 3. un 5.klases skolēni projekta „Latvijas skolas soma” ietvaros piedalījās Turaidas muzejrezervāta nodarbībās, kurās gatavoja Ziemassvētku rotājumus, darināja draudzības rokassprādzes un iejūtas Turaidas līvu tēlos.

1. un 3. klases skolēni apmeklēja nodarbību „Ziemassvētki Turaidas muižā” radošajās darbnīcās izgatavojot svečturīti no dabas materiāliem un eglīšu rotājumus ar latvju rakstiem. Pēc labi padarīta darba skolēni gāja latviešu tautas rotaļās, minēja latviešu tautas mīklas, kā arī baudīja siltu tēju un piparkūkas.

Savukārt 5.klases skolēni nodarbībā „Ko lems līvu likteņzirgs?” atklāja lībiešu senvēsturi, kultūru un valodu. Nodarbības laikā bērni dziedāja arī „Pūt, vējiņi” lībiešu valodā un darināja draudzības rokassprādzes. Skolēni iejūtas Turaidas līvu tēlos, piedalījās improvizētā tautas sapulcē, ar interesi rakstīja un lasīja senajā valodā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi