Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +10.2℃, A vējš 4.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2018-12-20
Gada nogalē notiks atklātais starptautiskais čempionāts badmintonā

29. un 30.decembrī Siguldas Sporta centrā sākot no plkst.9.00 norisināsies tradicionālais „Yonex” atklātais starptautiskais čempionāts badmintonā, kuru organizē Siguldas badmintona klubs.

Sestdien, 29.decembrī, notiks vienspēļu un dubultspēļu turnīri vīriešiem un sievietēm, kā arī jauktās dubultspēles A grupā, bet svētdien, 30.decembrī, par medaļām cīnīsies mazāk pieredzējušie spēlētāji B un C grupās. Ar turnīra tabulu un spēļu laikiem iespējams iepazīties šeit.

Sacensībās piedalīsies spēcīgākie Latvijas badmintona spēlētāji, kā arī viesi no Igaunijas, Somijas, Krievijas, Lietuvas, Polijas, Zviedrijas, Indijas un Ukrainas, tādējādi sasniedzot turnīra dalībvalstu rekordu. Iepriekšējo gadu turnīros startējuši daudzi Latvijas un kaimiņvalstu labākie spēlētāji, kuri veiksmīgi piedalījušies arī augstākā līmeņa pasaules badmintona sacensībās, tajā skaitā olimpiskajās spēlēs.

Zīmīgi, ka tieši 1978.gada 29.decembrī Siguldā notika pirmais badmintona treniņš, kurā trenera Ineša Dekšņa vadībā piedalījās Ainārs Gureckis un Jānis Zilvers. Šo četrdesmit gadu laikā Siguldā izaugušas vairākas lielisku badmintonistu paaudzes, ar šo aizraujošo spēli iepazinušies simtiem bērnu, jauniešu un pieaugušo. Labākie spēlētāji ir pārstāvējuši Latvijas izlasi pasaules, Eiropas un Baltijas čempionātos, kā arī izcīnītas neskaitāmas medaļas Latvijas individuālajās, komandu un jauniešu meistarsacīkstēs.

Siguldas badmintona klubs dibināts 1997.gadā. Kopš 2003.gada badmintona attīstība pilsētā un novadā cieši saistīta ar Siguldas Sporta skolu, kurā tika atvērta profesionālās ievirzes badmintona apmācības programma bērniem un jauniešiem. Tāpat novada iedzīvotājiem ir iespēja apmeklēt badmintona nodarbības hobija līmenī.

Sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Sacensību laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi