Pirmdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +25.4℃, ZR vējš 4.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-07
Notiks lāpstu šļūkšanas sacensību „ShowelRace” 7.posms

Sestdien, 19.janvārī, plkst.18.00 bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” sāksies lāpstu šļūkšanas sacensību „ShowelRace” 6.sezonas 7.posms sieviešu, vīriešu un divnieku konkurencē. Reģistrācija sacensību dienā sāksies plkst.17.00.

Reģistrēties sacensībām iespējams šeit. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc organizatori aicina dalībnieka anketu aizpildīt un savu dalību apstiprināt savlaicīgi. Papildu informācija, zvanot uz tālruņa numuru 26131329 vai rakstot uz e-pasta adresi info@showelrace.com.

 

 

Turpmākie sacensību posmi:

  • 2.februāris plkst.18.00 lāpstu šļūkšanas sacensību „ShowelRace” 8.posms;
  • 16.februāris plkst.18.00 lāpstu šļūkšanas sacensību „ShowelRace” 9.posms jeb īpašais Valentīndienas posms;
  • 2.marts plkst.18.00 lāpstu šļūkšanas sacensību „ShowelRace” 10.posms jeb regulārās sezonas noslēdzošais posms.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020