Trešdiena, 23. septembris
Šodien sveicam: Vanda, Veneranda, Venija
Laika ziņas: Sigulda +11℃, D vējš 2.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-08
Iespēja apmeklēt nodarbības par bērnu tikumisko audzināšanu

Sokrata tautskola aicina bērnus kopā ar vecākiem reizi nedēļā plkst.15.30–17.00 apmeklēt izglītības programmu „Bērnu tikumiskā audzināšana. Vecumposms 4–6 gadi” Laimas ielā 1, Siguldā. Pirmā nodarbība „Iepazīstināšana ar vērtībām” notiks 20.janvārī. Pieteikšanās un plašāka informācija par 26 nodarbību ciklu pieejama šeit.

Programmas laikā plānots bērnos attīstīt izpratni par vispārcilvēciskām vērtībām un to pielietošanas nepieciešamību ikdienā. Nodarbību saturs tiks izklāstīts ar dažādām metodēm – stāstu lasīšanu, diskusiju, dziesmām, rotaļām un radošiem uzdevumiem. Arī vecāki var piedalīties nodarbībās, lai mājās ievērotu un praktizētu vērtības (vecāka dalība ir iekļauta dalības maksā). Atbilstošos laikapstākļos pavasarī un vasarā nodarbības notiks brīvā dabā. Nodarbības vadīs lektore Elvita Rudzāte, kas ir daudzpusīga personība, ieguvusi divas augstākās izglītības – inženierekonomikā un psiholoģijā.

Maksa par nodarbību ir 10 eiro (Sirdsapziņas skolas audzēkņiem un to vecākiem dalība nodarbībās ir bez maksas). Papildu informācija, zvanot uz tālruņa numuru 29463326 vai rakstot uz e-pasta adresi info@sokratatautskola.lv.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi