Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-14
Pašvaldība izsaka pretenziju SIA „Hagberg” par gājēju ietvju uzturēšanu

Siguldas novada pašvaldības speciālisti pēc veiktās novada teritorijas apsekošanas pagājušajā nedēļas nogalē, kā arī saņemtajām sūdzībām, no kurām daudzas ir pamatotas, ir sagatavojuši pretenziju SIA „Hagberg”, kas nodrošina gājēju ietvju, veloceliņu, skvēru un citu pašvaldības teritoriju kopšanu, par nekvalitatīvi veiktu pakalpojumu.

Savukārt Siguldas novada Pašvaldības policijai uzdots brīdināt privāto, iedzīvotājiem publiski pieejamo teritoriju, piemēram, veikalu īpašniekus, kuri nav nodrošinājuši atbilstoši notīrītas privātās teritorijas.

Atgādinām, ka Siguldas novada ielu, ceļu un laukumu uzturēšanu saskaņā ar atklāta konkursa rezultātiem veic SIA „DGR serviss”, savukārt gājēju ietvju, veloceliņu, skvēru un citu pašvaldības teritoriju kopšanu un uzturēšanu nodrošina SIA „Hagberg”. Plašāka informācija par ielu un ceļu uzturēšanu ziemā pieejama šeit.

Lai pašvaldības speciālisti arī turpmāk varētu operatīvi reaģēt, iedzīvotāji par nekvalitatīvu teritoriju kopšanu aicināti ziņot, zvanot uz bezmaksas tālruni 80000388, pašvaldības mobilajā aplikācijā un sūtot ziņu sociālajos tīklos. 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi