Svētdiena, 19. janvāris
Šodien sveicam: Andulis, Alnis
Laika ziņas: Sigulda +3.2℃, DR vējš 4.7 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-17
Aicina novērtēt projekta „Esi vesels Siguldas novadā!” aktivitātes

Kopš 2017.gada aprīļa Siguldas novada pašvaldība īsteno Eiropas Sociālā fonda projektu „Esi vesels Siguldas novadā!”. Lai novērtētu paveikto, līdz 31.janvārim aicinām aizpildīt aptaujas anketu par 2018.gada veselības veicināšanas un nostiprināšanas sporta nodarbībām iedzīvotājiem. 

2018.gadā projekta ietvaros Siguldas novadā notika 314 veselības veicināšanas un nostiprināšanas sporta nodarbības. No tām 30 vispārīgās fiziskās sagatavotības nodarbības norisinājās Siguldas Sporta centrā, bet 42 nodarbības notika Allažos, Jūdažos un Morē. Cilvēkiem ar speciālām vajadzībām bija iespēja piedalīties 24 nodarbībās. Pagājušajā gadā notika arī 19 skriešanas un orientēšanās nodarbības, savukārt ziemā pieaugušajiem bija iespēja apmeklēt slēpošanas nodarbības – 16 nodarbības notika pieaugušajiem, bet 44 bērniem. Īpaši pieprasītas 2018.gadā bija peldētapmācības nodarbības – kopumā 139.

Projekta „Esi vesels Siguldas novadā!” mērķis ir sekmēt Siguldas novada iedzīvotāju veselības veicināšanas aktivitātes un slimību profilaksi, radot iespēju iesaistīties veselību veicinošos, izglītojošos un slimību profilakses pasākumos, kā arī veicināt iedzīvotāju veselības paradumu maiņu. Projekts „Esi vesels Siguldas novadā!” (Nr.9.2.4.2/16/I/018) turpināsies līdz 2019.gadam 31.decembrim.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi