Pirmdiena, 10. augusts
Šodien sveicam: Brencis, Audris, Inuta
Laika ziņas: Sigulda +25.3℃, ZR vējš 4.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-21
Turpinās reģistrēšanās jaundzimušo godināšanas pasākumam „Esmu dzimis Siguldas novadā”
Līdz 31.janvārim novadnieki var elektroniski pieteikties jaundzimušo godināšanas pasākumam „Esmu dzimis Siguldas novadā”, kurā tiks godinātas novadnieku ģimenes, kuru mazuļi piedzimuši no 2018.gada 1.jūlija līdz 31.decembrim. Patlaban pieteikušās jau turpat 60 ģimenes.
 
Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļas apkopotie dati liecina, ka 2018.gadā Siguldas novadā deklarēti 230 jaundzimušie – 121 meitenītes un 109 zēni.

Īpašās piemiņas monētas „Esmu dzimis Siguldas novadā” var saņemt jaundzimušie, kuru pirmā deklarētā dzīvesvieta līdz pasākuma norises dienai ir Siguldas novadā, kā arī vismaz vienam no vecākiem deklarētā dzīvesvietas adrese ir Siguldas novadā ne mazāk kā vienu gadu pirms pasākuma norises dienas. Svinīgais jaundzimušo godināšanas pasākums notiks 2.martā.

Lai pieteiktos pasākumam, ģimenei, autorizējoties ar internetbankas datiem vai e-parakstu, Siguldas novada pašvaldības e-pakalpojumu portālā e.sigulda.lv līdz 31.janvārim būs iespēja pieteikties svinīgā pasākuma apmeklējumam. Ģimenes, kuras pieteiksies pasākumam, februārī saņems ielūgumu, savukārt tās ģimenes, kuras neatbildīs pasākuma nolikumā noteiktajai kārtībai, desmit dienu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas saņems atteikuma vēstuli uz e-pasta adresi, kura tiks norādīta, aizpildot elektronisko pieteikumu.

Ģimenes, kurām nav iespēju pieteikumu aizpildīt elektroniski, aicinātas to aizpildīt vietās, kur pieejams publiskais dators – pašvaldības Pakalpojumu centrā, Mores un Allažu pagasta pārvaldē vai kādā no novada bibliotēkām.

Ģimenes, kuras pasākumu nevarēs apmeklēt, līdz 20.jūnijam aizpildot elektronisku iesniegumu portālā e.sigulda.lv, piemiņas monētu varēs saņemt pašvaldības Pakalpojumu centrā, līdz 30.jūnijam, kad tiks atvērta pieteikšanās 2019.gada pirmajā pusgadā jaundzimušo reģistrācijai.

Plašāka informācija par monētu izsniegšanu, pieejama pašvaldības Pakalpojumu centrā, zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 80000388.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Augusts 2020