Otrdiena, 21. janvāris
Šodien sveicam: Agnese, Agnija, Agne
Laika ziņas: Sigulda +3.8℃, ZR vējš 5.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2019-01-22
Sabiedriskajā transportā iespējami īslaicīgi traucējumi ID karšu darbībā

Siguldas novada pašvaldība informē, ka saistībā ar uzlabojumiem AS „Nordeka” autobusu kases sistēmās, iespējami īslaicīgi traucējumi autorizācijai ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti bezmaksas sabiedriskā transporta maršrutos, tomēr pašvaldība sadarbībā ar AS „CATA” radusi iespēju novadniekiem izsniegt bezmaksas biļetes, lai iedzīvotāji netraucēti varētu pārvietoties un saņemt ierasto pakalpojumu.

Aicinām iedzīvotājus, ziņot par gadījumiem, kad autorizācija ar Siguldas novada iedzīvotāja ID karti bezmaksas sabiedriskā transporta maršrutos nav veiksmīga, zvanot uz pašvaldības Pakalpojuma centra bezmaksas tālruņa numuru 80000388.

Atgādinām, ka Siguldas novada iedzīvotāja ID karte ir piesaistīta personas deklarētās dzīvesvietas adresei, un informācija periodiski tiek atjaunināta, kā rezultātā ID karte var tikt bloķēta, ja iedzīvotājs vairs nav deklarēts Siguldas novadā.

Ja turpmāk ID karti nav iespējams autorizēt pakalpojuma saņemšanas brīdī, aicinām sazināties ar pašvaldības Pakalpojumu centru, zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 80000388, lai pārliecinātos par pieejamo pakalpojumu klāstu un atjauninātu ID kartes informāciju, ja notikusi tehniska kļūme.

Jau ziņots, ka no 2011.gada 30.maija Siguldas novadā deklarētie iedzīvotāji Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā un Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā var saņemt iedzīvotāja ID karti, ar kuru iespējams iegūt dažādas priekšrocības, apmeklējot kultūras un sporta pasākumus, izmantot dažādus pašvaldības iestāžu pakalpojumus, savukārt, pateicoties novada uzņēmēju atbalstam, iedzīvotāji, uzrādot novada identifikācijas karti, var izdevīgāk iegādāties preces un pakalpojumus.

2016.gada vasarā pašvaldība sāka izsniegt jaunās ID kartes, kurām ir lielāks personalizācijas līmenis un kuras nodrošina plašāku pieejamo pakalpojumu klāstu. Patlaban jaunās ID kartes saņēmuši jau vairāk nekā 12 tūkstoši novadnieku, un tās piedāvā vairāk nekā 210 piedāvājumus turpat 140 uzņēmumos.

Aktuālākais uzņēmēju piedāvājums un vietas, kur iespējams saņemt ID kartes priekšrocības atrodamas šeit un Siguldas mobilajā lietotnē.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi